Park maszynowy

Codziennie współpracujemy z producentami maszyn i wyrobów z branży: Motoryzacyjnej, budowlanej, przemysłowej, zbrojeniowej. Dostarczamy wszystko to, co jest niezbędne dla prawidłowego działania Twojego biznesu. Nasze maszyny to urządzenia niezawodne i precyzyjne. Nasi inżynierowie i specjaliści wiedzą, że przy obróbce skrawaniem, spawaniu czy produkcji elementów nie ma miejsca na kompromisy. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś.

Jakie komponenty metalowe produkują nasze maszyny?

W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia wielu renomowanych producentów, takich jak: Mori Seiki, Traub, Colchester, Cincinnati, Bridgeport, a także frezarki HAAS oraz tokarka MAZAK. Przystosowane są do obróbki stali węglowej i nierdzewnej. Nasze produkty są odporne na kwasy i wysokie temperatury. Drobne części do maszyn wykonujemy praktycznie od ręki dzięki specjalnym podajnikom prętów w naszych tokarkach.

Materiały najwyższej jakości

Wszystkie nasze części do maszyn produkowane są z materiałów najwyższej jakości, które dostarczają nam renomowane huty polskie i zagraniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli potrzebujesz pomocy w obróbce tak wymagającego surowca, jakim jest metal, w naszym parku maszynowym znajdziesz niezbędną pomoc.

 

Posiadamy wypalarkę STIGAL, która jest w stanie wypalić elementy z blachy do 200mm grubości

Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze
ROBOT KUKA

Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze jest najczęściej stosowaną zautomatyzowaną technologią wytwarzania. Technologia wykorzystująca roboty posiada szereg korzyści przemawiające za jej użytkowaniem. Do jednych z głównych czynników zalicza się wzrost poziomu wydajności całej produkcji. Dzięki minimalizacji kosztów materiałów, można osiągnąć 20% oszczędności.
Spawanie robotem umożliwia uzyskanie znacznie wyższej klasy spoin niż w przypadku spawania ręcznego nawet przez wysoko wykwalifikowanego spawacza. Materiał spawalniczy rozłożony jest równomiernie, bez żadnych grudek czy odchyleń względem danej ścieżki ruchu robota, dlatego często proces szlifowania staje się zbędny.